!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Zobacz kierunki kształcenia
w Mazowieckim Technikum Innowacji w Płocku.

REKRUTACJA 2024 - ZAJMIJ JUŻ DZIŚ SWOJE MIEJSCE
zobacz więcej informacji >>
(tylko 20 miejsc)

Technik informatyk

  • Rekrutacja otwarta
  • 20 miejsc

Kierunek Technik informatyk w technikum w Płocku to nie tylko specjalista w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych i tworzenia przyszłości to także ekspert od kodowania. Dołącz do grona liderów technologicznych i rozwijaj swoje umiejętności jako Technik Informatyk. Wybierz jedną z 3 specjalizacji: robotyka, e-sport, aplikacje webowe.

(tylko 20 miejsc)

Technik programista

  • Rekrutacja otwarta
  • 20 miejsc

Technik programista to jeden z najbardziej poszukiwanych i najlepiej opłacanych zawodów w branży IT. Zdobądź solidne podstawy w zakresie programowania, a także naucz się wykorzystywać najnowsze narzędzia i technologie w swojej pracy. Wybierz jedną z 3 specjalizacji: robotyka, e-sport, aplikacje webowe.

(tylko 20 miejsc)

Technik handlowiec

  • Rekrutacja otwarta
  • 20 miejsc

Technik handlowiec to nie tylko sprzedawca, ale także ekspert w dziedzinie biznesu i marketingu, w tym handlu elektronicznego. Dołącz do grona liderów w branży handlowej i rozwijaj swoje umiejętności, tworząc trwałe relacje biznesowe w erze e-commerce. Wybierz jedną z dwóch specjalizacji: e-commerce, social media.

(tylko 20 miejsc)

Technik ekonomista

  • Rekrutacja otwarta
  • 20 miejsc

Technik ekonomista to nie tylko specjalista od liczb, ale także strateg w dziedzinie biznesu. W MTI będziecie mieli możliwość zdobycia solidnych podstaw w zakresie ekonomii i biznesu, a także poznania najnowszych trendów i narzędzi w tej dziedzinie. Wybierz jedną z dwóch specjalizacji: e-commerce, social media.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO