!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Specjalizacja "Aplikacje webowe" to doskonała propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zdolności programistyczne i zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie tworzenia aplikacji webowych. Uczniowie MTI, zdobędą wiedzę z zakresu programowania aplikacji internetowych, a także będą mieli okazję poznać specjalistyczne technologie i narzędzia, które są niezbędne w pracy np. programisty.

Uczniowie nauczą się projektowania, tworzenia oraz utrzymania aplikacji internetowych. W trakcie nauki zdobędą praktyczne umiejętności w obsłudze różnych języków programowania, takich jak HTML, CSS, JavaScript oraz PHP. Wiedza i umiejętności, jakie zdobędą nasi uczniowie, pozwolą im na stworzenie różnego rodzaju aplikacji webowych, takich jak strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje mobilne czy systemy zarządzania treścią.

Aplikacje webowe - technologie jutra

Jako absolwenci naszego technikum, nasi uczniowie będą mieli szerokie perspektywy zawodowe. Programiści aplikacji internetowych są bardzo poszukiwani na rynku pracy, a ich umiejętności są niezbędne w wielu dziedzinach życia, takich jak e-commerce, branża finansowa czy administracja publiczna.

Praktyczne projekty

Oprócz tego, nasze technikum oferuje unikalną okazję, aby zdobyć doświadczenie praktyczne już podczas nauki. Nasi uczniowie mają możliwość udziału w różnego rodzaju projektach programistycznych, takich jak projektowanie stron internetowych, tworzenie aplikacji mobilnych czy rozwijanie systemów zarządzania treścią. Ponadto, nasi nauczyciele to specjaliści w dziedzinie programowania aplikacji internetowych, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczniami.

Podsumowując, nauka "Aplikacji webowych" w Mazowieckim Technikum Innowacji w Płocku to doskonała okazja, aby rozwijać swoje zdolności programistyczne, zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie tworzenia aplikacji internetowych oraz wiedzę z zakresu obsługi specjalistycznego oprogramowania i technologii. Nasi uczniowie po ukończeniu nauki będą mieli wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz szerokie perspektywy na rynku pracy.

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO