!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Cześć! Chciałbym Ci opowiedzieć o kilku fajnych powodach, dla których rozmowy rekrutacyjne w MTI są naprawdę ważne i przyjazne. Nie ma się czym stresować! :)

  1. Lepiej się poznamy: Rozmowa rekrutacyjna to super okazja, żebyśmy Cię lepiej poznali, dowiedzieli się o Twoich zainteresowaniach i pasjach. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jak możemy Ci pomóc w nauce.

  2. Fajna atmosfera: Chcemy, żebyś poczuł się swobodnie i zobaczył, że w naszym technikum panuje miła atmosfera. Dobre wrażenia ze spotkania mogą sprawić, że będziesz się czuł pewniej i chętniej do nas dołączysz.

  3. Odkryjemy Twój potencjał: Rozmowa rekrutacyjna pomoże nam dostrzec Twoje mocne strony, które być może sam jeszcze nie odkryłeś. Będziemy mogli razem pracować nad ich rozwijaniem.

  4. Wsparcie dla Ciebie: Chcemy, żebyś zrozumiał, jakie są nasze oczekiwania i co możemy Ci zaoferować. Jeśli masz jakieś pytania, obawy czy potrzeby, rozmowa rekrutacyjna to świetna okazja, żeby o nich porozmawiać.

  5. Zbudujemy fajne relacje: Rozmowa rekrutacyjna to nasze pierwsze spotkanie. Przez miłą rozmowę stworzymy dobre podstawy, żebyście wszyscy dobrze czuli się w technikum.

  6. Indywidualne podejście: Każdy z Was jest wyjątkowy i rozmowy rekrutacyjne pomogą nam lepiej dostosować się do Waszych potrzeb. Chcemy, żeby każdy z Was czuł się dobrze i miał szansę się rozwijać.

  7. Poznasz naszą szkołę: Rozmowa to też świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o naszym technikum, wartościach, programach edukacyjnych i możliwościach, jakie oferujemy. Będziemy opowiadać o tym wszystkim w prosty i przystępny sposób.

Pamiętaj, że rozmowa rekrutacyjna to po prostu miłe spotkanie, na którym będziemy chcieli się dowiedzieć więcej o Tobie. Nie ma się czym stresować – razem przejdziemy przez cały proces i na pewno będzie fajnie! :)

Pozdrawiam serdecznie - Marcin Gerwatowski (nauczyciel przedmiotów zawowodych w MTI)

Powrót
Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO