!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Dobre samopoczucie i rozwój każdego ucznia

Mazowieckie Technikum Innowacji jest miejscem, w którym troszczymy się o dobre samopoczucie i rozwój każdego ucznia. Znając istotę opieki psychologiczno-pedagogicznej tak w procesie edukacji jak i w życiu pozaszkolnym zapewniamy naszym uczniom kompleksowe wsparcie w tym zakresie/obszarze.

Nasi specjaliści pomogą rozwiązać problemy emocjonalne, doradzą w sytuacjach trudnych i wspierają w procesie uczenia się. Nasz zespół składa się z pedagogów, psychologów i nauczycieli, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą
Niewielka liczba uczniów w oddziale klasowym pozwala nam zatroszczyć się o potrzeby każdego ucznia oraz umożliwia szybką reakcję i wsparcie w przypadku wystąpienia trudności. 

Zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego

Zarówno naszym uczniom jak i ich rodzicom oferujemy indywidualne sesje terapeutyczne, poradnictwo i wsparcie grupowe, a także zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego. 

Naszym celem jest zapewnienie naszym uczniom bezpiecznego i sprzyjającego rozwojowi środowiska, w którym będą mogli realizować swoje marzenia i ambicje oraz otrzymają kompetencje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w dorosłym życiu. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub porady, nie wahaj się skontaktować z nami.

Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie!

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO