!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
>> Inwestycja w lepszą PRZYSZŁOŚĆ

Mazowieckie Technikum Innowacji w Płocku

MTI to technikum w Płocku które inwestuje w Twoją przyszłość, jednocześnie pozwalając rozwijać pasje i uzyskać kwalifikacje potrzebne na rynku pracy. Realizuj swoje marzenia zawodowe.

Dwoje młodych ludzi, chłopiec i dziewczynka. Uśmiechnięci.
Tło pod zdjęciem
Dodatkowe tło pod głównym zdjęciem.
POŁACZ PASJE Z NAUKĄ

Otwórz drzwi do swojej przyszłości
Rozwijaj swoje pasje w naszym technikum w Płocku.

Robotyka

 • Technik informatyk, Technik programista

E-sport

 • Technik informatyk, technik programista

Aplikacje webowe

 • technik informatyk, technik programista

Social media

 • Technik ekonomista, technik handlowiec

E-commerce

 • Technik ekonomista, technik handlowiec

Grafika komputerowa

 • Technik informatyk, technik programista, technik handlowiec

KIERUNKI KSZTAŁCENIA - PŁOCK

Zobacz kierunki kształcenia
w Mazowieckim Technikum Innowacji w Płocku.

(tylko 20 miejsc)

Technik informatyk

 • Rekrutacja otwarta
 • 20 miejsc

Kierunek Technik informatyk w technikum w Płocku to nie tylko specjalista w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych i tworzenia przyszłości to także ekspert od kodowania. Dołącz do grona liderów technologicznych i rozwijaj swoje umiejętności jako Technik Informatyk. Wybierz jedną z 3 specjalizacji: robotyka, e-sport, aplikacje webowe.

(tylko 20 miejsc)

Technik programista

 • Rekrutacja otwarta
 • 20 miejsc

Technik programista to jeden z najbardziej poszukiwanych i najlepiej opłacanych zawodów w branży IT. Zdobądź solidne podstawy w zakresie programowania, a także naucz się wykorzystywać najnowsze narzędzia i technologie w swojej pracy. Wybierz jedną z 3 specjalizacji: robotyka, e-sport, aplikacje webowe.

(tylko 20 miejsc)

Technik handlowiec

 • Rekrutacja otwarta
 • 20 miejsc

Technik handlowiec to nie tylko sprzedawca, ale także ekspert w dziedzinie biznesu i marketingu, w tym handlu elektronicznego. Dołącz do grona liderów w branży handlowej i rozwijaj swoje umiejętności, tworząc trwałe relacje biznesowe w erze e-commerce. Wybierz jedną z dwóch specjalizacji: e-commerce, social media.

(tylko 20 miejsc)

Technik ekonomista

 • Rekrutacja otwarta
 • 20 miejsc

Technik ekonomista to nie tylko specjalista od liczb, ale także strateg w dziedzinie biznesu. W MTI będziecie mieli możliwość zdobycia solidnych podstaw w zakresie ekonomii i biznesu, a także poznania najnowszych trendów i narzędzi w tej dziedzinie. Wybierz jedną z dwóch specjalizacji: e-commerce, social media.

Chłopak w okularach w koszulce z logo technikum Płock MTI
Dwoje młodych ludzi (chłopak i dziewczyna) siedzących na kanapie i oglądających stronę WWW na laptopie w technikum Płock MTI.
Laptop z logo MTI
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji w Płocku to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i je tam rozwijać. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

Kursy online

Część zajęć prowadzonych jest za pomocą platformy e-learningowej.

Twoja nauka musi być Twoją pasją!

W MTI PŁOCK uważamy, że połączenie nauki z pasją ucznia jest kluczowe dla jego sukcesu. Dlatego nasi nauczyciele skupiają się na identyfikowaniu i rozwijaniu zainteresowań, aby zapewnić jak najlepszą edukację. Nasza kadra dba, by każdy uczeń mógł w pełni wykorzystać swoje talenty, co jest niezwykle ważne dla jego rozwoju i przyszłej kariery.

Dlaczego MTI PŁOCK

Ucz się zawodów
przyszłości.

Ikona ucznia w czapce

pasje i cele

rozwija swoje zainteresowania i pasje w Mazowieckim Technikum Innowacji
Ikona komputera

wiedza praktyczna

rozwijaj swoje umiejętności i kompetencje dzięki zajęciom praktycznym
Ikona książek

zawody przyszłości

ucz się zawodów przyszłości i zdobywaj cenne doświadczenie w danym kierunku
Ikona uczniów siedzących przy ławkach

decyduj o sobie

wybierz swoją ścieżkę rozwoju - praca albo studia! decyduj o swojej przyszłości!
Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być zawsze na czasie i mieć dostęp do ciekawych informacji o naszej szkole? Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się wyjątkowymi korzyściami, jakie oferujemy naszym subskrybentom.

Nie ma reklam! Nie ma spamu! Tylko ważne info!
EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO