!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Rozwijaj swoje zdolności artystyczne

Specjalność nauki "Grafika komputerowa" to doskonała propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne i zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie projektowania graficznego. Nasi uczniowie zdobędą wiedzę z zakresu grafiki komputerowej, a także będą mieli okazję poznać specjalistyczne programy i narzędzia, które są niezbędne w zawodzie grafika.

Uczniowie nauczą się projektowania graficznego, przygotowania animacji oraz grafiki reklamowej. W trakcie nauki zdobędą praktyczne umiejętności w obsłudze profesjonalnych programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator czy InDesign. Wiedza i umiejętności, jakie zdobędą nasi uczniowie, pozwolą na stworzenie różnego rodzaju projektów graficznych, takich jak plakaty, ulotki, banery reklamowe, opakowania produktów, a nawet strony internetowe.

Jako absolwenci naszego technikum, nasi uczniowie będą mieli szerokie perspektywy zawodowe. Graficy komputerowi są bardzo poszukiwani na rynku pracy, a ich umiejętności są niezbędne w wielu dziedzinach życia, takich jak reklama, drukarnie, wydawnictwa czy agencje interaktywne.

Oprócz tego, nasze technikum oferuje unikalną okazję, aby zdobyć doświadczenie praktyczne już podczas nauki. Nasi uczniowie mają możliwość udziału w różnego rodzaju projektach graficznych dla naszych partnerów biznesowych.

Podsumowując, specjalizacja "Grafika komputerowa" w naszym technikum to doskonała okazja, aby rozwijać swoje zdolności artystyczne, zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie projektowania graficznego oraz wiedzę z zakresu obsługi specjalistycznego oprogramowania. Nasi uczniowie po ukończeniu nauki będą mieli wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz szerokie perspektywy na rynku pracy.

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO