!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!
  • Home
  • Specjalizacje

Specjalizacje

Jeśli szukasz swojej przyszłej ścieżki kariery, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą specjalizacji w MTI. W naszej szkole znajdziesz szeroki wachlarz możliwości, dostosowanych do różnych zainteresowań i potrzeb.

Robotyka

  • Technik informatyk, Technik programista

Nie zwlekaj, dołącz do nas i poznaj świat robotyki! Będzie to niezapomniane doświadczenie, które z pewnością pomoże Ci w realizacji marzeń związanych z informatyką.

E-sport

  • Technik informatyk, technik programista

Wiesz co jest fajne w e-sporcie? Że możesz zostać nie tylko zawodnikiem, ale także komentatorem, trenerem lub nawet menedżerem drużyny!

Aplikacje webowe

  • technik informatyk, technik programista

Uczniowie będą mieć okazję zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie najważniejszych języków programowania, takich jak JavaScript, PHP, MySQL, HTML i CSS

Social media

  • Technik ekonomista, technik handlowiec

Social media stały się integralną częścią naszego codziennego życia i jednym z najważniejszych narzędzi w dzisiejszym świecie biznesu i marketingu

E-commerce

  • Technik ekonomista, technik handlowiec

Specjalizacja e-commerce będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności absolwentów kierunku technik handlowiec i technik ekonomista.

Grafika komputerowa

  • Technik informatyk, technik programista, technik handlowiec

Specjalność nauki "Grafika komputerowa" to doskonała propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne i zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie projektowania graficznego.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO