!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');

Kariera w edukacji, edukacja w karierze

Witamy na stronie Mazowieckiego Technikum Innowacji, gdzie edukacja przekłada się na karierę, a nauka łączy się z pasją. Szukamy zaangażowanych w swoją pracę nauczycieli, którzy wspierają swoich uczniów w ich rozwoju zawodowym. W naszej szkole cenimy sobie otwartość, pasję, wsparcie i innowacje, i dążymy do tego aby nasi uczniowie byli jak najlepiej przygotowani do swojej przyszłej kariery zawodowej.

Oferujemy kilka kierunków, takich jak: technik programista, technik informatyk, technik handlowiec i technik ekonomista. Wszyscy nasi nauczyciele znają się na swoich specjalizacjach i na co dzień pracują w tych branżach. Dlatego nasza edukacja jest bardzo praktyczna i połączona z rzeczywistymi potrzebami rynku pracy.

Oprócz tego, w naszej szkole promujemy takie zainteresowania jak e-sport, robotyka, social media, czy e-commerce. Chcemy, aby nasi uczniowie łączyli swoją pasję z nauką, dlatego staramy się dostarczać im jak najwięcej możliwości rozwoju w tych dziedzinach.

Mazowieckie Technikum Innowacji jest miejscem, gdzie każdy uczeń jest traktowany indywidualnie. Nasze małe klasy pozwalają na skupienie się na potrzebach każdego ucznia i wsparcie go w trudnych chwilach. Zaangażowana kadra, która składa się z nauczycieli-praktyków, jest gotowa do pomocy w każdej sytuacji.

Jeśli chcesz rozwijać swoje zainteresowania i marzenia zawodowe w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, to Mazowieckie Technikum Innowacji jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do nas i razem twórzmy lepszą przyszłość!

Wyślij do wiadomość e-mail na adres szkola@mti.edu.pl w której napiszesz kilka słów na swój temat. Nie zapomnij dołączyć swojego CV.

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO