!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Kalkulator punktów dla kandydata do Mazowieckiego Technikum Innowacji w Płocku
oraz innych szkół ponadpodstawowych*

Sprawdź swoje szanse na dostanie się do Mazowieckiego Technikum Innowacji w Płocku! Myślisz o karierze technika informatyka, technika programisty, technika handlowca lub technika ekonomisty? Zacznij swoją przygodę w Mazowieckim Technikum Innowacji w Płocku. Użyj naszego Kalkulatora Punków dla Kandydata, aby szybko i łatwo oszacować, ile punktów rekrutacyjnych możesz zdobyć na podstawie Twoich ocen i osiągnięć.

Dlaczego warto skorzystać z naszego kalkulatora?

  1. Prosty w użyciu: Wpisz swoje oceny z przedmiotów oraz wyniki egzaminów, a nasz kalkulator obliczy Twoje szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły.
  2. Natychmiastowe wyniki: Otrzymaj szybką odpowiedź, dzięki której będziesz mógł lepiej zaplanować swoje kolejne kroki w procesie rekrutacji do technikum w Płocku.
  3. Zaprojektowany z myślą o Tobie: Nasz kalkulator uwzględnia kluczowe aspekty rekrutacji, takie jak oceny z egzaminów oraz dodatkowe punkty za aktywności pozalekcyjne, w tym wolontariat i konkursy.

Kalkulator punktów rekrutacji został stworzony zgodnie z wytycznymi z rozporządzenia Ministra Edukacji i jest narzędziem uniwersalnym, które może być użyte do obliczenia punktów w innych szkołach publicznych w Polsce. Dzięki temu, niezależnie od tego, gdzie planujesz kontynuować swoją edukację, możesz łatwo sprawdzić, jakie masz szanse na przyjęcie*.

Oceny z przedmiotów obowiązkowych:

(skala oceniania: celujący 18 pkt. / bardzo dobry 17 pkt. / dobry 14 pkt. / dostateczny 8 pkt. / dopuszczający 2 pkt.)
Język polski (ocena od 2 do 6):
Matematyka (ocena od 2 do 6):
Pierwszy przedmiot (ocena od 2 do 6):
Drugi przedmiot (ocena od 2 do 6):

Wyniki egzaminów ósmoklasisty w procentach:

(skala oceniania: język polski i matematyka: 0,35 x wynik procentowy egzaminu / język obcy: 0,30 x wynik procentowy egzaminu)
Egzamin z języka polskiego (od 0 do 100):
Egzamin z matematyki (od 0 do 100):
Egzamin z języka obcego (od 0 do 100):


Dodatkowe punkty:

Wolontariat (3 pkt.):
Świadectwo z wyróżnieniem (7 pkt.):

Punkty za konkursy (maksymalnie 18 pkt.):

Rozmowa kwalifikacyjna (maksymalnie 45 pkt. dla technika informatyka i technika programisty):

* zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 listopada 2022 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz.U. z 2022 r., poz. 2431)

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO