!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Mazowieckie Technikum Innowacji kieruje się wartościami, które pozwalają nam tworzyć unikalne i efektywne środowisko nauki.

Naszą misją jest wspieranie i rozwijanie pasji uczniów, dlatego staramy się, by ich zainteresowania były ściśle powiązane z nauką i praktyką zawodową. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych uczniów i dostosowujemy nasze działania do ich indywidualnych potrzeb, aby jak najlepiej wesprzeć ich rozwój i karierę. W trudnych chwilach oferujemy naszym uczniom wsparcie i pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Małe klasy pozwalają nam zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia i zagwarantować jak najlepszą jakość nauki. Wierzymy, że dzięki tym wartościom nasze Technikum stanowi wyjątkowe miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje i karierę zawodową.

Nasza kadra jest pełna zaangażowania w to, by uczniowie odnaleźli swoją drogę zawodową. W trudnych chwilach wspieramy uczniów i pomagamy im rozwiązywać problemy. Nasi nauczyciele to praktycy i pasjonaci, dlatego MTI jest doskonałym miejscem, by uczniowie uzyskali solidne podstawy do rozpoczęcia swojej kariery.

Wierzymy, że przyszłość jest w rękach młodzieży, dlatego chcemy wspierać ich w realizacji ich marzeń zawodowych. Wierzymy, że nasza zaangażowana kadra i nauczyciele-praktycy pozwolą uczniom odnaleźć swoją drogę i realizować swoje plany zawodowe.

W naszej szkole zwracamy uwagę na rozwijanie zainteresowań naszych uczniów, takich jak e-sport czy robotyka, a także na umiejętności związane z social media i e-commerce.

 

 

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO