!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Social media stały się integralną częścią naszego codziennego życia i jednym z najważniejszych narzędzi w dzisiejszym świecie biznesu i marketingu. Dlatego też, uważamy, że naszym uczniom warto zapewnić możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności z tej dziedziny.

Nasze zajęcia dodatkowe na temat social mediów będą prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Uczniowie będą mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat takich zagadnień, jak:

  • strategie marketingowe w social mediach
  • tworzenie i optymalizacja treści na platformach społecznościowych
  • analiza danych i monitorowanie wyników w social mediach
  • budowanie i utrzymywanie społeczności online
  • reklamy i promocje w social mediach

Zajęcia będą odbywać się w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych, co pozwoli uczniom zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności i doświadczenie.

Wierzymy, że te zajęcia dodatkowe będą wspaniałą okazją dla naszych uczniów, aby poszerzyć swoje horyzonty i uzupełnić swoje kwalifikacje, co pozwoli im na lepsze radzenie sobie w konkurencyjnym świecie rynku pracy.

Partnerzy

Niezmiernie się cieszymy, że nasze zajęcia dodatkowe na temat social mediów będą prowadzone we współpracy z wyjątkowymi partnerami. Twórcy kanału na YouTube, Astrofaza, będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie tworzenia treści w mediach społecznościowych. Ponadto, będziemy współpracować z agencjami reklamowymi Bee On Top i InfraCOM, które posiadają niezwykle bogate doświadczenie w dziedzinie marketingu w mediach społecznościowych. Dzięki takim partnerstwom będziemy w stanie zaoferować naszym uczniom niezwykle wartościowe zajęcia, które pomogą im zrozumieć wagę social mediów w dzisiejszym świecie i jak korzystać z nich w sposób skuteczny i efektywny. Jesteśmy pewni, że nasze zajęcia na temat social mediów będą cennym doświadczeniem dla każdego, kto jest zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w tej dziedzinie.

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO