!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Odkryj Przyszłość z Mazowieckim Technikum Innowacji w Płocku!

Czy jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę w świecie nowoczesnej edukacji? Zapraszamy serdecznie uczniów oraz ich rodziców na dni otwarte Mazowieckiego Technikum Innowacji, które odbędą się 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak nauka przeplata się z pasją, i odkryć miejsce, gdzie marzenia o przyszłości stają się rzeczywistością.

Przyjdź i zobacz:

Sale Komputerowe i Gamingowe - Zanurz się w świat najnowszych technologii i gier, gdzie każdy uczestnik ma szansę na rozwój swoich cyfrowych umiejętności. To idealne miejsce dla pasjonatów IT i gamingu, którzy szukają przestrzeni do wyrażania siebie i swoich zainteresowań.

Laboratoria Innowacji - Odkryj tajniki nauk ścisłych w naszych nowoczesnych laboratoriach. To tutaj teoria spotyka się z praktyką, a uczniowie mają możliwość eksperymentowania i rozwijania swoich naukowych pasji pod okiem doświadczonych mentorów.

Spotkania z Nauczycielami, Uczniami i Dyrekcją - Poznaj naszą wyjątkową społeczność. Nasi nauczyciele, uczniowie i dyrekcja chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami, odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak w MTI tworzymy przyjazną i wspierającą atmosferę.

Eventy Językowe - Otwórz się na świat dzięki naszym eventom językowym! To szansa, aby poczuć smak międzynarodowej edukacji i dowiedzieć się, jak języki obce otwierają drzwi do globalnych możliwości.

Robotyka - Weź udział w fascynujących pokazach i warsztatach z zakresu robotyki. Odkryj, jak możesz być częścią przyszłości, tworząc i programując roboty, które mogą zmieniać świat.

Prezentacja Turnieju Minecraft - Dołącz do nas i zobacz, jak Minecraft staje się narzędziem edukacyjnym, promującym kreatywność, współpracę i umiejętności rozwiązywania problemów wśród uczniów.

Mazowieckie Technikum Innowacji to nie tylko szkoła, to przestrzeń, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdźcie i doświadczcie, jak wygląda edukacja, która inspiruje, motywuje i przygotowuje do przyszłości. Nie możemy się doczekać, aby Was poznać!

Zarezerwujcie 20 kwietnia w swoim kalendarzu i dołączcie do nas w podróży po świecie innowacji. Czekamy na Was!

Tutaj więcej o naszych kierunkach technikum w Płocku.

#MTI #DniOtwarte #EdukacjaPrzyszłości

Powrót
Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO