!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

W dzisiejszych czasach edukacja nie kończy się na zdobywaniu wiedzy teoretycznej. Praktyczne umiejętności są równie ważne i często decydują o przyszłej karierze zawodowej. W naszym technikum, staramy się połączyć te dwie dziedziny, aby nasi uczniowie byli jak najlepiej przygotowani do wejścia na rynek pracy.

W naszej szkole, zaczynamy od zapewnienia uczniom odpowiedniego wyposażenia. Posiadamy nowoczesne sale lekcyjne i pracownie, w których nasi uczniowie uczą się obsługiwać narzędzia i urządzenia charakterystyczne dla danego zawodu. Dzięki temu, mają okazję wypróbować różne techniki i przekonać się, jak wygląda praca w ich wybranej branży.

Jednym z najważniejszych elementów edukacji praktycznej są praktyki zawodowe. W naszym technikum staramy się, aby każdy uczeń miał możliwość odbycia praktyk w firmie związanej z jego kierunkiem kształcenia. Dzięki temu, mogą w praktyce zobaczyć, jak wygląda praca w danej branży, poznać specyfikę pracy w firmie oraz nawiązać kontakty z pracodawcami.

Poza tym, w naszej szkole organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia, które pozwalają naszym uczniom doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Mogą wziąć udział w projektach, w których samodzielnie realizują zadania związane z ich kierunkiem kształcenia. Dzięki temu, uczą się pracy zespołowej, rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Edukacja praktyczna w naszym technikum to nie tylko zdobywanie umiejętności praktycznych, ale również rozwijanie innych ważnych kompetencji, takich jak kreatywność, umiejętność współpracy oraz podejmowania decyzji. Wszystko po to, aby nasi uczniowie byli jak najlepiej przygotowani do wejścia na rynek pracy i mogli odnosić sukcesy w swojej karierze zawodowej.

W sumie, nasze technikum stara się zapewnić uczniom jak najlepszą edukację praktyczną. Dzięki temu, nasi absolwenci są bardzo dobrze przygotowani do wejścia na rynek pracy i często są poszukiwani przez pracodawców. Wierzymy, że takie podejście do edukacji przyczynia się do rozwoju naszych uczniów oraz całego regionu.

Powrót
Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO