!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Wakacje to idealny czas na relaks, podróże i odkrywanie nowych miejsc. Jeżeli jesteś technologicznym entuzjastą, który rekrutował do naszej szkoły na kierunek technik programista, bądź technik informatyk, mamy dla Ciebie kilka niezapomnianych miejsc do odwiedzenia. Oto kilka propozycji, które sprawią, że Twoje wakacje staną się nie tylko przyjemnością, ale też nauką.

1. Muzeum Techniki w Warszawie, Polska

Muzeum Techniki to miejsce, które zadowoli każdego fana nauki i technologii. Ekspozycje obejmują historię technologii, od starych maszyn parowych do najnowszych innowacji w dziedzinie informatyki. Warto zaznaczyć, że muzeum oferuje również warsztaty i wykłady, które mogą dostarczyć nieocenionych informacji dla młodych naukowców.

2. Centrum Nauki Kopernik, Warszawa, Polska

Centrum Nauki Kopernik to jeden z największych w Europie centrów nauki. Zawiera ponad 400 interaktywnych ekspozycji, które prezentują naukę w interesujący i przystępny sposób. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany astronomią, biologią, chemią czy fizyką, znajdziesz tu coś dla siebie.

3. Muzeum Komputerów w Katowicach, Polska

Muzeum Komputerów w Katowicach to miejsce, gdzie można prześledzić historię komputerów od ich początków do czasów obecnych. Ekspozycje obejmują zarówno starożytne maszyny analityczne, jak i nowoczesne komputery.

4. CERN, Genewa, Szwajcaria

CERN to największe na świecie laboratorium fizyki cząstek. Oferuje ono wycieczki i wystawy, które pozwalają odwiedzającym zrozumieć, jak pracują naukowcy badający najmniejsze cząstki we wszechświecie.

5. Science Museum, Londyn, Wielka Brytania

Londyńskie Muzeum Nauki to jeden z najważniejszych na świecie tego typu obiektów. Zawiera ponad 300 000 obiektów, które prezentują historię nauki i technologii na przestrzeni wieków.

Wszystkie te miejsca to świetne propozycje na wakacyjne wyjazdy dla technologicznych entuzjastów. Mają one na celu nie tylko dostarczenie rozrywki, ale także inspirują do nauki i rozwijania pasji do technologii. Pokazują, że nauka i technologia mogą być ciekawe, zabawne i inspirujące.

Zachęcamy do odwiedzenia tych miejsc i doświadczenia niezapomnianych wrażeń. Pamiętajcie, że wiedza, którą zdobywacie podczas wakacji, może okazać się nieoceniona w przyszłości - szczególnie jeżeli zdecydujecie się na dalsze kształcenie w dziedzinie technologii, na przykład w Mazowieckim Technikum Innowacji.

Powrót
Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO