!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

Staże i praktyki w MTI

W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest już gwarancją zatrudnienia. Coraz częściej pracodawcy wymagają od kandydatów na pracę doświadczenia zawodowego, które można zdobyć dzięki praktykom i stażom. W naszym technikum zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy naszym uczniom różnego rodzaju programy stażowe i praktyki zawodowe.

Programy stażowe to doskonała okazja dla uczniów, aby poznać branżę, w której chcą pracować w przyszłości, a także zdobyć doświadczenie praktyczne. W naszym technikum staramy się, aby nasi uczniowie mieli dostęp do różnych programów stażowych, zgodnych z ich zainteresowaniami i kierunkiem kształcenia. Dzięki temu, mogą poznać specyfikę pracy w danym zawodzie oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, które z pewnością będzie im pomocne w przyszłej karierze.

Stawiamy na jakość a nie ilość

Praktyki zawodowe to kolejna forma zdobywania doświadczenia zawodowego przez uczniów. W naszym technikum staramy się, aby każdy uczeń miał możliwość odbycia praktyk w firmie związanej z jego kierunkiem kształcenia. Dzięki temu, mogą poznać specyfikę pracy w danym zawodzie oraz zdobyć doświadczenie, które jest niezbędne w dzisiejszych czasach na rynku pracy.

Praktyki i staże to nie tylko okazja do zdobycia cennego doświadczenia, ale również do nawiązania kontaktów z pracodawcami oraz pozyskania referencji, które mogą być bardzo ważne w przyszłej karierze zawodowej. Dlatego w naszym technikum staramy się, aby nasi uczniowie mieli dostęp do jak największej liczby takich programów.

Warto zaznaczyć, że w naszym technikum stawiamy na jakość, a nie ilość. Oferujemy programy stażowe i praktyki zawodowe tylko w sprawdzonych i renomowanych firmach, które zapewniają odpowiednie warunki i dobre przygotowanie praktykantów. Dzięki temu, nasi uczniowie mają pewność, że zdobywają rzeczywiste doświadczenie, które pozwoli im na dalszy rozwój zawodowy.

Podsumowując, programy stażowe i praktyki zawodowe to doskonałe narzędzia, które pozwalają naszym uczniom na zdobycie cennego doświadczenia oraz nawiązanie kontaktów z pracodawcami. W naszym technikum staramy się, aby nasi uczniowie mieli dostęp do jak największej liczby takich programów, co pozwala im na najlepsze przygotowanie do wejścia na rynek pracy.

Powrót
Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO