!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');

Zmiana regulaminu

Regulamin rekrutacji do Mazowieckiego Technikum Innowacji [2023]

§1. Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady przyjęcia kandydatów do Mazowieckiego Technikum Innowacji (zwane dalej "MTI").
 2. Rekrutacja do MTI jest przeprowadzana na zasadzie powszechności, równości i transparentności.

§2. Kandydaci

 1. Kandydatem do MTI może być osoba, która ukończyła szkołę podstawową i posiada świadectwo jej ukończenia oraz świadectwo potwierdzające wynik egzaminu ósmoklasisty.

§3. Kryteria przyjęcia

 1. Przyjęcie kandydatów odbywa się na podstawie liczby punktów uzyskanych w wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz ocen ze świadectwa.
 2. Kandydaci mogą zdobyć dodatkowe punkty za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych lub olimpiadach naukowych.
 3. W przypadku większej liczby kandydatów spełniających warunki, o których mowa w pkt. 1 niż liczba wolnych miejsc w szkole, na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego są brane pod uwagę łącznie następujące kryteria: 
  1. Na kierunkach technik informatyk i technik programista premiuje się następujące przedmioty: informatyka, język angielski, bądź inny język obcy nowożytny.
  2. Na kierunkach technik ekonomista i technik handlowiec premiuje się następujące przedmioty: geografia, język angielski, bądź inny język obcy nowożytny.
 4. Liczba punktów uzyskanych przez kandydata stanowi podstawę do sporządzenia listy rankingowej.
 5. Kandydaci przyjmowani są do MTI zgodnie z kolejnością na liście rankingowej, do wyczerpania limitu miejsc:
  1. Na kierunkach technik informatyk i technik programista przewiduje się po 20 miejsc (łącznie 40)
  2. Na kierunkach technik ekonomista i technik handlowiec przewiduje się po 25 miejsc (łącznie 50)

§4. Rekrutacja

 1. Rekrutacja do MTI odbywa się za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji, który zostanie udostępniony 8 maja 2023 roku na stronie internetowej Technikum (Formularz rekrutacyjny | Mazowieckie Technikum Innowacji w Płock) .
 2. Kandydat zobowiązany jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej MTI.
 3. W szczególnych przypadkach zgłoszenia do MTI można dokonać telefonicznie, bądź osobiście w sekretariacie MTI.
 4. Po weryfikacji zgłoszenia, sekretariat MTI wyśle na adres e-mail kandydata i rodzica kandydata wniosek w formacie PDF, który należy wydrukować, podpisać własnoręcznie i dostarczyć do sekretariatu MTI do dnia 19 czerwca 2023 roku.
 5. Jeżeli wniosek rekrutacyjny zostanie dostarczony do szkoły do 31 maja 2023 roku, kandydat będzie zwolniony z wniesienia opłaty wpisowej w wysokości 99 zł.
 6. Rekrutacja trwa od 15 maja do 19 czerwca 2023 roku.
 7. Od 26.06.2023 r. do 29.06.2023 r. dostarcz do sekretariatu MTI świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.
 8. Od 03.07.2023 r. do 08.07 dostarcz do sekretariatu MTI zaświadczenie o wynikach egzaminów ósmoklasisty
 9. W dniach od 26.06.2023 r. do 29.06.2023 r. MTI może przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną z kandydatem. Rozmowa jest przeprowadzane w celu:
  1. Lepiej się poznamy: Rozmowa rekrutacyjna to świetna okazja, żebyśmy Cię lepiej poznali, dowiedzieli się o Twoich zainteresowaniach i pasjach. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jak możemy Ci pomóc w nauce.
  2. Fajna atmosfera: Chcemy, żebyś poczuł się swobodnie i zobaczył, że w naszym technikum panuje miła atmosfera. Dobre wrażenia ze spotkania mogą sprawić, że będziesz się czuł pewniej i chętniej do nas dołączysz.
  3. Odkryjemy Twój potencjał: Rozmowa rekrutacyjna pomoże nam dostrzec Twoje mocne strony, które być może sam jeszcze nie odkryłeś. Będziemy mogli razem pracować nad ich rozwijaniem.
  4. Wsparcie dla Ciebie: Chcemy, żebyś zrozumiał, jakie są nasze oczekiwania i co możemy Ci zaoferować. Jeśli masz jakieś pytania, obawy czy potrzeby, rozmowa rekrutacyjna to świetna okazja, żeby o nich porozmawiać.
  5. Zbudujemy fajne relacje: Rozmowa rekrutacyjna to nasze pierwsze spotkanie. Przez miłą rozmowę stworzymy dobre podstawy, żebyście wszyscy dobrze czuli się w technikum.
  6. Indywidualne podejście: Każdy z Was jest wyjątkowy i rozmowy rekrutacyjne pomogą nam lepiej dostosować się do Waszych potrzeb. Chcemy, żeby każdy z Was czuł się dobrze i miał szansę się rozwijać.
  7. Poznasz naszą szkołę: Rozmowa to też świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o naszym technikum, wartościach, programach edukacyjnych i możliwościach, jakie oferujemy. Będziemy opowiadać o tym wszystkim w prosty i przystępny sposób.
  8. Jeśli będziesz czuł się bezpieczniej, swobodniej i bardziej komfortowo z rodzicem - nie ma problemu, przyjdźcie razem.
 10. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone na stronie internetowej MTI oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie MTI 9 lipca 2023 roku.

§5. Odwołania

 1. Kandydat ma prawo odwołać się od wyniku rekrutacji w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników.
 2. Odwołanie należy złożyć na piśmie w sekretariacie MTI, zawierając w nim uzasadnienie oraz ewentualne dodatkowe dokumenty potwierdzające zdolności kandydata.
 3. Decyzja w sprawie odwołania zostanie podjęta przez komisję rekrutacyjną w terminie 14 dni od złożenia odwołania.

§6. Postanowienia końcowe

 1. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz wymaganych dokumentów dostępne są na stronie internetowej Technikum oraz w sekretariacie szkoły.
 2. Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji oraz niniejszego regulaminu można kierować do sekretariatu MTI Informatycznego lub za pośrednictwem e-maila pod adres podany na stronie internetowej szkoły.

 

Płock, 22.06.2023 r.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO