!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '959020505114016'); fbq('track', 'PageView');
UPSS... Budujemy WWW! Cały czas budujemy naszą witrynę. Niedługo będzie idealnie!

W świecie, gdzie nowoczesne technologie gamingowe z każdym dniem popychają granice możliwości, Mazowieckie Technikum Innowacji w Płocku postanowiło przypomnieć nam o korzeniach elektronicznej rozrywki. Z ogromną radością zapraszamy wszystkich miłośników retro gier, a także tych, którzy dopiero chcą odkryć urok klasycznych tytułów, na wyjątkowy turniej - MTI River Raid Retro Cup. To niepowtarzalna okazja, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w nostalgicznych wspomnieniach z czasów, kiedy prostota rozgrywki kryła w sobie niezwykłą głębię i emocje.

O Wydarzeniu

MTI River Raid Retro Cup odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 w przestronnych salach komputerowych Mazowieckiego Technikum Innowacji znanego z promowania innowacyjnych podejść do edukacji i technologii.

Czego Się Spodziewać?

Turniej MTI River Raid Retro Cup 2024 to nie tylko emocjonujące zawody w kultową grę River Raid, ale również podróż do przeszłości, do czasów, gdy gry wideo były w swojej prostocie fascynujące i wciągające. To szansa dla każdego uczestnika, aby poczuć ducha rywalizacji, cieszyć się bezpośrednią zabawą i przypomnieć sobie lub odkryć na nowo, co w grach wideo jest najważniejsze.

Nagrody

W trosce o to, by współzawodnictwo było jeszcze bardziej ekscytujące, Mazowieckie Technikum Innowacji w Płocku przygotowało atrakcyjne nagrody dla najlepszych graczy. Zwycięzca turnieju otrzyma słuchawki gamingowe Razer BlackShark V2 SE, idealne do zanurzenia się w światy wirtualne z niebywałą głębią dźwięku. Drugie miejsce zostanie nagrodzone profesjonalną myszką gamingową Razer Naga X, która z pewnością podniesie komfort każdej gry. Dodatkowo, wszyscy finaliści zostaną uhonorowani specjalnie zaprojektowanymi t-shirtami MTI, będącymi symbolem ich osiągnięć i uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu.

Jak Wziąć Udział?

Aby wziąć udział w MTI River Raid Retro Cup 2024, nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji online. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do stawienia się bezpośrednio w miejscu turnieju, które odbędzie się w siedzibie Mazowieckiego Technikum Innowacji, dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 (Aleje Kilińskiego 12 bud F, kampus Wyższej Szkoły Pawła Włodkowica w Płocku). Rejestracja uczestników rozpocznie się na miejscu w dniu turnieju. Udział w turnieju jest bezpłatny i otwarty dla każdego (bez względu na wiek czy doświadczenie) kto chce zanurzyć się w nostalgicznej atmosferze klasycznych gier wideo.

Podsumowanie

MTI River Raid Retro Cup 2024 to więcej niż zwykły turniej; to święto gamingu, które przypomina nam o początkach tej formy rozrywki. Czy jesteś weteranem gier wideo, czy nowicjuszem ciekawym retro gier, Mazowieckie Technikum Innowacji serdecznie zaprasza Cię do wspólnej zabawy. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, która łączy w sobie pasję do gier, współzawodnictwo i przede wszystkim dobrą zabawę. Do zobaczenia na MTI River Raid Retro Cup 2024!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by wrócić do korzeni gamingu. Dołącz do nas i zostań częścią tej niezwykłej podróży w czasie!

Powrót
Education Images
Education Images
Education Images
POZNAJ NASZE TECHNIKUM

Dowiedz się więcej o
Mazowieckim Technikum Innowacji

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowoczesna szkoła średnia, która otwiera swoje drzwi dla młodych ludzi pełnych pasji i marzeń. Oferujemy 4 kierunki nauczania: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista i technik handlowiec. Chcemy, aby uczniowie mogli przenieść swoje zainteresowania do szkoły i rozwijać je tam. Stawiamy duży nacisk na praktykę. Czekamy na Ciebie, by razem budować przyszłość.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne sale lekcyjne z najnowszym sprzętem zapewniają uczniom lepsze doświadczenie nauki i przygotowanie do rynku pracy.

Doświadczona kadra

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to eksperci w swoich dziedzinach, dostarczający uczniom najlepszej jakości edukacji opartej na praktyce i najnowszej wiedzy.

EDUKACJA W BIZNESIE

Ludzie biznesu o edukacji
w MTI w Płocku!

Tło Academia Robotica

W Academia Robotica zawsze szukamy najlepszych partnerów do współpracy, a MTI jest właśnie takim partnerem. Współpraca z MTI to dla nas doskonała inwestycja w przyszłość branży robotycznej.

Tomasz Wysocki, CEO

tło firmy Bee On Top

MTI w Płocku jest dla nas wyjątkowe, ponieważ to tam nasi przyszli programiści uczą się przede wszystkim praktycznej i innowacyjnej wiedzy, która jest niezbędna do pracy w naszej branży.

Emil Pielaciński, CEO

Tło firmy Ozitek

Dzięki współpracy z MTI, mamy dostęp do najlepszych i najbardziej zaawansowanych talentów w dziedzinie robotyki i programowania! Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłożyć rękę do rozwoju tych młodych ludzi.

Marek Owczarek, CEO

Tło firmy Astrofaza

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkową szkołą i mieć możliwość inspirowania młodych ludzi do rozwoju - tak jak mamy to w zwyczaju robić na co dzień.

Piotr Kosek, CEO

Tło firmy InfraCOM

Dzisiejsza edukacja musi koncentrować się na praktycznych umiejętnościach, a MTI to jedna z nielicznych szkół, która to rozumie i oferuje swoim uczniom wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy

Marcin Gerwatowski, CEO